Ekstrakt z jagody Acai to środek o licznych właściwościach zdrowotnych. Wpływa między innymi na procesy starzenia, pracę jelit i serca, a także na odchudzanie. To właśnie ta ostatnia właściwość sprawia, że produkty tego typu cieszą się naprawdę sporą popularność.

Nadwaga określana mianem choroby cywilizacyjnej XXI wieku to przypadłość, która dosięga około 50% społeczeństwa. Co gorsze, liczba osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej stale wzrasta. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że tak wiele osób poszukuje suplementów, które wspomogą procesy odchudzające.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie najlepszym preparatów odchudzających, których skład oparty jest na ekstakcie z owoców Acai.

Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme to produkt z najwyższą dostępną dawką ekstraktu z Acai Berry w jednej kapsułce (aż 5000mg!).

Produkt ten jest w pełni bezpieczny. Posiada certyfikaty potwierdzające nie tylko skuteczność, ale także bezpieczeństwo (brak skutków ubocznych).

Skład Producent Dawkowanie Nasza ocena
acai berry extract (euterpe oleracea) 10:1 500mg, fresh fruit equivalent of 5000mg. Key Player Limited 1 kapsułka 2 x dziennie (rano i po południu) 9,5/10

Silvets

Silvets to produkt w którym Acai Berry jest tylko jednym z kilku substancji wspomagających odchudzanie. Obok amazońskiej jagody znajdziemy w nim również: wyciąg z zielonej herbaty, guaranę, paprykę Cayenne oraz l-karnitynę.

Produkt ten produkowany jest przy najwyższych stanadarach jakości GMP (Good Manufacturing Practice)

Skład Producent Dawkowanie Nasza ocena
Acai Berry, Guarana Seed Extract, Green Tea Leaf Extract, Cayenne Extract, L-Carnitine Tartrate, Bioperine, Chromium Picolinate, Cholecalciferol, Hydroxy Propyl Methyl Cellulose, Acacia Gum, Sugar, Sunflower Oil, Corn Starch. Key Player Limited Od dwóch do czterech kapsułek dziennie 8,5/10

Acai Berry Select

Acai Berry Select to preparat, który szczególnie popularny jest za oceanem. Wzbogacony wyciągiem z zielonej herbaty i kofeiną preparat to bardzo skuteczne rozwiązanie.

Acai Berry Select trwale przyśpiesza metabolizm, a jego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Produkt nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Skład Producent Dawkowanie Nasza ocena
Acai Berry (Extract), Chromium (as polynicotinate), EGCG from Green Tea Extract, Caffeine, L-Theanine, Vegetable Capsules (Cellulose, Water). Pacific Naturals 2 kapsułki dziennie (przed śniadaniem i przed obiadem) 7,5/10

Acai Berry Pure

Acai Berry Pure to preparat produkowany przez renomowaną firmę Health Spark. Suplement ten cieszy się szczególną popularnością na Wyspach Brytyjskich, gdzie znajduje się siedziba producenta.

Acai Berry Pure zawiera czysty wyciąg z Acai Berry (750mg).

Skład Producent Dawkowanie Nasza ocena
Pure Acai Berry Freeze Dried Powder from Pulp 750mg, Citric Acid (Stabiliser). Health Spark 2-3 kapsułki dziennie 7,5/10

Acai Extreme

Acai Extreme to kolejny produkt Health Spark. Ten suplement poza wyciągiem z amazońskiej jagody zawiera także: l-karnitynę, ekstrakt z guarany oraz wyciąg z zielonej herbaty. Dzięki takiemu zestawieniu Acai Extreme to produkt, który działa kompleksowo.

Skład Producent Dawkowanie Nasza ocena
Acai Berry 400mg, Guarana 4:1 Extract 200mg (22% Caffeine), Green Tea Extract 40mg (40% Polyphenols), Acetyl L-Carnitine 40mg (Pure Pharmaceutical Grade), Chromium Polynicotinate 5mcg (12% Chromium), Magnesium Stearate, Silicon Dioxide. Health Spark 2-4 kapsułki dziennie 7,5/10

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *