Niezdrowy styl odżywiania niesie za sobą ryzyko wystąpienia wielu dolegliwości układu trawienno-jelitowego. Dlatego też, niezwykle ważnym jest to, aby odżywiać się zdrowo, pełnowartościowo i zbilansowanie.

Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza dieta może powodować dyskomfort trawienny. Aby tego uniknąć warto realizować regularną detoksykację i odkwaszanie organizmu.

Wszystko co musisz wiedzieć o detoksykacji organizmu


Proces oczyszczania organizmu z toksyn powinien być realizowany regularnie, co kilka tygodni. Szkodliwe związki dostarczane są w powietrzu, wodzie oraz pożywieniu. Trudno się przed nimi całkowicie ustrzec. Jednakże odpowiednia kontrola tego, co jemy pozwoli nam zminimalizować ilość pochłanianych toksyn.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na detoksykację organizmu jest zastosowanie specjalnych diet oczyszczających. Jadłospisy tego typu oparte są na warzywach oraz owocach. Niekiedy, w skład takiej diety wchodzą również świeże soki owocowe. Diety oczyszczające mają znacznie obniżony bilans kaloryczny, co ma jedną wadę – może spowalniać metabolizm i powodować efekt jojo.

Alternatywnym rozwiązaniem, pozwalającym na skuteczną detoksykację organizmu jest zastosowanie suplementów diet wzbogacanych błonnikiem. Ta substancja nie jest trawiona przez enzymy trawienne, pęcznieje w jelitach i pochłania wszelkie szkodliwe substancje.

Wszystko co musisz wiedzieć o odkwaszaniu organizmu
Odkwaszanie organizmu to proces, którego celem jest uzyskanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, a konkretniej pH wynoszącego od 7,35 do 7,45.

Proces odkwaszania może być realizowany na kilka różnych sposobów. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest stosowanie tzw. diety zasadowej. Jadłospis oparty na produktach zasadotwórczych jest jak najbardziej skuteczny.

Często stosowane są również domowe receptury, a mianowicie przepisy na mikstury bazujące na silne środki zasadotwórcze: soda oczyszczona, ocet jabłkowy czy sok z cytryny.

Ponadto, odkwaszanie organizmu przeprowadzić można za pomocą suplementów diet takich jak chociażby Spirulin Plus.

Spirulin Plus na odkwaszenie organizmu:
Jednym z najefektywniejszych sposobów na zakwaszony organizm jest stosowanie suplementów diety wzbogacanych spirulliną i/lub chlorellą. Najlepszy przykładem takiego środka jest Spirulin Plus.

Spirulin Plus – opinie


Niedawno, pod jednym z artykułem na temat zdrowych nawyków żywieniowych poprosiliśmy Państwa o nadsyłanie opinii na temat produktów na odkwaszanie organizmu. Sporo z nich dotyczyło właśnie Spirulin Plus. Z racji tego, że produkt ten uznawany jest za swojego rodzaju lidera w swojej kategorii, to postanowiliśmy udostępnić wszystkie recenzje na jego temat.

Nadesłane z: Ka****88@wp.pl
Ze Spirulin Plus zetknęłam się ostatnio. Miałam mocno zaniedbany organizm, a kwasowe pH było odczuwalne przy trawieniu i wypróżnianiu. Na szczęście się nie zawiodłam. Spirulin Plus faktycznie okazał się preparatem tak skutecznym jak mówią wszyscy. Po 2-3 tygodniach zauważyłam poprawę, a test pH wykazał 7,41… czyli w normie.

Nadesłane z Hu****3@gmail.com
Generalnie nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem suplementów diet, ale w przypadku Spirulin Plus pozytywnie się zaskoczyłem. Preparat zaczął działać natychmiastowo. Stosowałem tylko przez jeden miesiąc, a i tak udało się osiągnąć znaczącą poprawę. Niedługo z całą pewnością zastosuję go kolejny raz.

Nadesłane z Ka****na44@op.pl
Spirulin Plus jest mega skuteczny – na odkwaszanie nie ma nic lepszego. A wiem co mówię – przerobiłam wiele preparatów, żaden nie działał tak dobrze jak Spirulin Plus. Kuracja trzymiesięczna sprawiła, że skrajnie zakwaszony organizm osiągnął równowagę kwasowo-zasadową. Jak? Tego nie wiem, ale jestem pewna, że środek ten zadziała także u innych.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *