Examples:

O nas


Firma Fitness Systems Sp. z o.o. została stworzona przez ludzi, którzy od wielu lat są związani z branżą fitness. Połączenie ich wiedzy i pasji, zainicjowało powstanie Befit Clubs. Misja firmy to:

„Dajemy naszym Klientom piękną sylwetkę, zadowolenie i pozytywną energię, a dzięki wyjątkowemu podejściu mamy wiernych Klubowiczów”.

Celem firmy jest prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie tworzenia i prowadzenia sieci klubów fitness na terenie Polski oraz doradztwo podmiotom gospodarczym prowadzącym kluby fitness. Befit Clubs to pierwsza w Polsce inicjatywa, która ma na celu dostarczenie kompleksowej oferty fitness opartej o systemowe rozwiązania i najlepsze programy zajęć grupowych.

Poprawa zdrowia i jakości życia wszystkich, lokalnych społeczności ta sentencja zobowiązuje nas do pracy z ludźmi i dla ludzi. Zakresem swoich usług oraz poziomem wyszkolenia naszej kadry zmieniamy ludzkie życie i sprawiamy, że będziesz czerpał zeń garściami.

Każdy nasz klient zdobędzie wiedzę, motywację i chęci do prowadzenia aktywnego trybu życia a stanie się to dzięki osiąganym efektom i grupowemu wsparciu wszystkich ćwiczących – nie są to tylko szczytne słowa to wizja, którą będziemy realizować od pierwszej lokalizacji Klubu poprzez wszystkie kolejne.

Nasze działania skupiamy na:

  • efektywności treningu czyli realizacji celów klienta w odpowiednim, bezpiecznym dla niego tempie;
  • najlepszych zajęciach grupowych opartych o sprawdzone, światowe programy treningowe tj. Spinning®, Les Mills® i Indoor Walking®.

W naszych klubach każdy znajdzie swój ulubiony i najbardziej motywujący go rodzaj ćwiczeń. Dajemy naszym Klubowiczom możliwość korzystania z szerokiej gamy usług:

strefy fitness, zajęć grupowych, treningów personalnych i strefy funkcjonalnej oraz światowej klasy sprzętu cardio i siłowego, przystosowanego do treningów indywidualnych i grupowych, prowadzonych przez instruktora.

Standardy obsługi, profesjonalizm trenerów i towarzyszący wszystkiemu uśmiech sprawią, że poczujesz się wyjątkowo w Befit Clubs.

Zespół Befit Clubs